Fotodrukarka to idealne rozwiązanie na każdy rodzaj imprezy!

Nasze mobilne urządzenie pozwoli na uwiecznienie najlepszych momentów z imprez takich jak: wesele, zabawa tematyczna, sylwester, urodziny, studniówka a także spotkanie ze znajomymi. Żadna impreza nie zostanie zapomniana gdyż utrwalimy ją dla Ciebie na zdjęciu, które sam zrobisz i które wydrukuje nasza Fotodrukarka. Wszystkie wspomnienia w postaci zdjęć zabierzesz ze sobą do domu. Nasze urządzenie działa błyskawicznie szybko, wystarczy 10 sekund i pamiątkowe zdjęcie jest już gotowe do odbioru.

Sam zaplanujesz gdzie, kiedy i z kim zrobić zdjęcie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy. W ofercie posiadamy tematyczne gadżety, które urozmaicą każde zdjęcie. Czas skończyć z nudą i monotonią. Kolorowe peruki, kapelusze, szale i ogromne okulary dodadzą uroku i fantazji. Każda wspólnie zrobiona fotka będzie niezapomnianą pamiątką na długie lata.

Dla nas najważniejsza jest jakość i zadowolenie klienta – podstawa sukcesu. Fotodrukarka jest nowoczesnym i jeszcze nieznanym urządzeniem, które na każdej imprezie wzbudza wiele emocji i gwarantuje niezapomnianą zabawę. Za każdym razem spotykamy się z wielkim entuzjazmem i zadowoleniem klientów. Chcesz się o tym przekonać, zaproś nas do siebie, zamów urządzenie którym jest Fotodrukarka i spraw aby impreza którą organizujesz była najlepszą w Twoim życiu.