fotobudka4u-dodatki-zdjecia

Zdjęcia

Fotobudka Katowice dopasowuje się do wymagań klienta. Standardowo oferujemy zdjęcie w formacie 5 x 15 cm – 4 lub 3 ujęcia, drukowane w dwóch egzemplarzach oraz 10 x 15cm – 1 ujęcie – jeden egzemplarz. Na życzenie klienta stworzymy układ zdjęć dopasowany do jego wymagań, u nas wszystko jest możliwe.

Zobacz więcej
fotobudka4u-gadzety

Gadżety

Gadżety tematyczne, które oferujemy w każdym z pakietów są nieodłączną częścią każdej imprezy i niewątpliwie największą atrakcja podczas robienia sobie zdjęć. W ciągu zaledwie kilku sekund możesz stać się kimkolwiek chcesz- księżniczką, policjantem, klaunem lub też krasnalem z bajki. Fotobudka i gadżety gwarantują zabawę nie z tej ziemi.

Zobacz więcej
dodatki-album

Album

W naszej ofercie można zamówić elegancki pamiątkowy album, do którego każdy z gości będzie mógł wkleić pamiątkowe zdjęcie, które wykona Fotobudka. Kilka miłych słów, zdjęcie, zabawne rysunki i teksty sprawią, że album stanie się najlepszą pamiątką. Album świetnie sprawdzają się na uroczystościach takich jak: wesela, imprezy urodzinowe oraz firmowe.

Zobacz więcej
fotobudka4u-dodatki-tlo

Tła

Fotobudka oferuje szeroką gamę teł. Wszystkie tła które posiadamy w naszej ofercie są przygotowane specjalnie z myślą o Was. Oferujemy tła weselne, tematyczne, uniwersalne, kolorowe a także czarnobiałe. Proponujemy kilkanaście różnorodnych teł do wyboru, z biegiem czasu poszerzamy naszą ofertę, dając większe możliwości wyboru.

Zobacz więcej